Nejrychlejší termíny dodání

     Nástrojárna uprostřed ČR

     Férový a profesionální přístup

     Široké technologické možnosti obrábění

     Přesné moderní stroje

ISO  9001 a 14001

 

CNC obrábění Mnástrojárna s.r.o.

Úvod

Naše firma vznikla v roce 2015 v návaznosti na úspěšné podnikání jednatele společnosti. Od počátku se zabýváme kovoobráběním, nástrojářskou výrobou a výrobou prototypů pro nejrůznější průmyslová odvětví. Postupně jsme se stali hrdými dodavateli mnoha předních zahraničních firem se sídlem v České republice. Dodáváme montážní přípravky, lisovacíi střižné nástroje i součásti do jednoúčelových strojů. Jsme rovněž pyšnými držiteli Certifikátů dle ISO 9001 a ISO 14001. O rok později jsme zahájili komplexní spolupráci s VUT Brno.

V roce 2016 jsme rozšířili nabídku o automatizaci, konstrukci a výrobu strojů včetně elektroinstalace.

Zakládáme si na úzké spolupráci s našimi partnery i zákazníky, na vzájemném respektu a férovém jednání. Samozřejmostí je individuální a solidní přístup k zákazníkům. Vše dodáváme v předem dohodnutém termínu a řádné kvalitě. Našim stálým odběratelům nabízíme též možnost urgentní výroby, nebo moderní konsignační skladování, jako alternativu pak skladování a logistiku námi vyráběných náhradních dílů.

 

CNC obrábění

Náš tým zajišťuje širokou škálu výroby v oblasti CNC obrábění. Zabýváme se CNC soustružením (také složitých dílů), CNC frézováním, kontinuálním pětiosým obráběním i elektroerozivním EDM obráběním velkých dílů. Vlastníme několik CNC frézovacích center, pětiosá obráběcí centra, CNC soustruhy i velký elektroerozivní drátořez.

více informací  

CNC obrábění

Pětiosé CNC obrábění

Pětiosé CNC obrábění

Společnost Mnástrojárna s.r.o. disponuje velkými a moderními, vysoce přesnými, pětiosými,  obráběcími a měřicími centry. Našim zákazníkům nabízíme výrobu tvarově složitých, mechanických dílů s vysokou přesností, a to díky obrábění v pěti, ale i více osách současně.

více informací  

Elektroerozivní obrábění

Pořídili jsme též stroj pro drátové řezání FANUK alfa-C800iB s pojezdem v ose Z 510 mm, maximálními rozměry obrobku 1250 x 975 x 500 mm a přejezdy 800 x 600 x 510 mm. Řežeme drátem od průměru 0.1mm a to až v pěti osách. Elektroerozivní obrábění, programujeme přes externí software Cami, díky kterému dosahujeme i složitých tvarů řezaných v pěti osách současně.

více informací  

Elektroerozivní obrábění

Programování a konstrukce

Programování a konstrukce

Od roku 2013 pracujeme s CAD/CAM softwarem ZW3D, přes nějž programujeme většinu našich obráběcích center, kreslíme a konstruujeme přípravky, nástroje, stroje i prototypy. Mimo programování pro interní účely nabízíme rovněž programování externím zákazníkům. Kromě ZW3D programujeme v softwarech: Esprit, Cami či NCG Cam.

více informací  

Měření a kontrola kvality

Veškeré výrobky podléhají přísné výstupní kontrole - od každého vyrobeného dílu disponujeme měřicím protokolem, a lze tak až několik měsíců zpětně dohledat a deklarovat skutečnou hodnotu jednotlivých rozměrů. Všechna měření můžeme provádět automatickými 3D sondami. Kromě 3D měření máme k dispozici také mnoho kalibrů, měrek a speciálních měřidel, které pravidelně kalibrujeme v externích kalibračních laboratořích.

více informací  

Měření a kontrola kvality

Konvenční obrábění

Konvenční obrábění

Doplňkově se věnujeme též konvenčním metodám obrábění - disponujeme kupříkladu soustruhem SV18RA, frézkou FA3V, bruskou na plocho BPH20 či dalšími konvenčními stroji.

více informací